Suprasdami tai, kad daugelis klientų neturi galimybės paruošti ir pateikti brėžinius, kurie reikalingi tam tikro gaminio arba projekto įgyvendinimui, savo klientams siūlome projektavimo paslaugą įvairioms pramonės šakoms, dizainui ar vienetinei detalei. Išklausę Jūsų pageidavimų ir lūkesčius, pasitelkę savo gamybinę patirtį ir žinias paruošime brėžinius ir suteiksime visą reikalingą informaciją apie gaminį arba projektą.

Skaityti daugiau

Norėdami būti lankstūs, siūlome tiek atskiras paslaugas, tiek paslaugų kompleksą, tiek pilno gaminio pagaminimą. Didelę mūsų veiklos dalį sudaro įvairios paskirties metalo gaminių gamyba, kai pagal klientų pateiktą techninę ir kitą informaciją bei laikydamiesi nurodytų reikalavimų, gaminame gaminius/projektus arba atskirus jų komponentus.

Skaityti daugiau

Pjovimas vandeniu yra universaliausas ir plačiausias būdas pjaunant lakštines medžiagas. Vandeniu su abrazyvo dalelėmis galime pjauti visų rūšių metalą, plastiką, akmenį, keramiką, stiklą, medį ir kitų rūšių medžiagas (išskyrus grūdintą stiklą).

Skaityti daugiau

Lankstymas yra vienas iš dažniausiai naudojamų lakštinių metalų apdirbimo būdų. Lankstome nerūdijančio, juodo plieno, aliuminio ir kitų metalų detales. Turėdami aukštos kvalifikacijos specialistus ir 20 metų patirtį, užtikriname aukščiausią gaminių kokybę.

Skaityti daugiau

UAB Lansmeta turėdami šiuolaikines 4 velenų valcavimo stakles, savo klientams siūlo detalių iš metalo valcavimą. Metalo valcavimas tai lakštinių detalių šaltas formavimo būdas kuomet detalės yra išvalcuojamos (išlenkiamos) norimu spinduliu.

Skaityti daugiau

Vamzdžių ir profilių valcavimas yra dar viena apdirbimo technologijų. Šiuo apdirbimo metodu galima išgauti metalinių vamzdžių ir profilių lenktas formas, kurių spindulys yra ne mažesnis kaip 6 kartai valcuojamo ruošinio diametro.

Skaityti daugiau

Vamzdžių lankstymas, tai dar vienas vamzdinių medžiagų apdirbimo metodas. Šis metodas nuo valcavimo skiriasi tuo, kad lenkiamas spindulys yra fiksuotas pagal lenkimo matricą ir lenkimo spindulys yra kur kas mažesnis už valcavimo metu gaunamą spindulį.

Skaityti daugiau

Projektams ir gaminiams, kuriuos patys projektuojame ir gaminame, siūlome sumontavimo - surinkimo darbus jei užsakovas to pageidauja arba jei surinkimo eiliškumas ir schema aiški tik gamintojui ir gamintojas nėra įsipareigojąs parengti montavimo schemos arba surinkimo brėžinių.

Skaityti daugiau