Lansmetos 15- asis gimtadienis!

Pašnekesių su darbuotojais metu buvo paminėta, kad šiai dienai įmonė gali didžiuotis įgytu ir vis dar sparčiai augančiu partnerių pasitikėjimu ir užmegztais bendradarbiavimo ryšiais su garsius vardus turinčiomis įmonėmis. Įmonės direktorius Dominykas Bernotas džiaugėsi, kad UAB „Lansmeta“ nestokoja dėmesio ne tik darbuotojų pasitenkinimo lygio didinimui, darbo sąlygų gerinimui, bet ir aplinkosaugai. UAB „Lansmeta“ direktorius pažymėjo, kad įmonės darbų apimtys kasmet sparčiai auga, todėl tai verčia galvoti apie naujas galimybių plėtras ne tik Lietuvoje, bet ir Užsienyje. Be kita ko, UAB „Lansmeta“ nuolat investuoja į naujus įrengimus ar jų įrankius, kurie leistų atlikti platesnį spektrą paslaugų. Pokalbio metu buvo atkreiptas dėmesys į tai, kad įmonė nuo 2018 lapkričio mėnesio pradės teikti lakštų valcavimo paslaugą.

Kaip pastebėjo UAB „Lansmeta“ direktorius Dominykas Bernotas, per pastaruosius 15 metų įmonė pergrupavo darbo kryptis ir ankščiau didžiąją dalį veiklos sudaręs aptarnavimas ir montavimas pakeitė metalo apdirbimo paslaugos arba jų kompleksai bei gamyba. Dėl to buvo padidintas darbo našumas ir atitinkamai pakelta darbuotojų kvalifikacija vėliau sudariusi palankias sąlygas visus užsakovų pateiktus užsakymus atlikti konkurencingesnėmis kainomis ir trumpesniais terminais.

Per pastaruosius 5-erius metus atjaunėjęs įmonės kolektyvas daro didelę įtaką tolimesniam įmonės augimui ir plėtrai. Kaip teigė, įmonės direktorius, įmonėje dirbantis jaunas, veržlus kolektyvas nebijo drąsių ir ryžtingų sprendimų, todėl naujos ir inovatyvios idėjos bei jų įgyvendinimas nekelia jiems baimės.

Prabilus apie ateities planus, įmonės direktorius Dominykas Bernotas buvo užtikrintas. Kaip jis teigė „UAB „Lansmeta“ didžiausiu prioritetu laiko darbuotojų kvalifikacijos kėlimą bei gamybinės bazės ir darbų atlikimo galimybių augimą. UAB „Lansmeta“ turi planą per ateinančius 2019 metus gamybines ir administracines patalpas praplėsti iki 1400 m2, o per ateinančius 3 metus iki – 2600 m2. Taip pat įmonė siekia iki 2020 metų įsidiegti kokybės valdymo sistemą, kas leistų įmonei dar labiau padidinti darbo našumą, sumažinti broko tikimybę ir lengviau kontroliuoti gamybos valdymo procesus.“

Paklausus, įmonės direktoriaus apie tokių planų sudėtingumą, buvo atsakyta, kad „nėra ko bijoti, reikia tiesiog dirbti ir viskas pavyks.“

Mumis pasitiki

Pasitikėkite ir Jūs