Grafinis objektas Pažangūs sprendimai pramonei Grafinis objektas

LANSMETA

Tikslumas Jūsų idėjoms

Susisiekime
Paslaugos

Projektuojame ir gaminame standartinius ir nestandartinius gaminius

Projektavimas

Projektavimas

Specializuojamės pramoninės paskirties įrengimų, konstrukcijų ir gaminių projektavime ir gamyboje. Įvertinę klientų poreikius, pasiūlome geriausius sprendimus ir juos pateikiame 3D vizualizacijose ir brėžiniuose.

Išsamiau Grafinis objektas
Gamyba

Gamyba

UAB Lansmeta gamina įvairios paskirties pramoninę įrangą, metalo konstrukcijas ir nestandartinius, pramonėje naudojamus gaminius. Savo klientams siūlome gamybą nuo nedidelės detalės iki sudėtingų įrenginių ar konstrukcijų.

Išsamiau Grafinis objektas
Metalo apdirbimas

Metalo apdirbimas

UAB Lansmeta turėdami gamybinius pajėgumus savo klientams siūlo šias metalo apdirbimo paslaugas: pjovimą vandeniu, metalo lankstymą ir valcavimą, bei vamzdžių valcavimą ir lankstymą.

Išsamiau Grafinis objektas
Montavimas

Montavimas

Norėdami būti lankstūs, savo klientams galime atlikti ne tik projektavimo ir gamybos darbus, tačiau savo įgyvendintus projektus pristatome klientui ir esant poreikiui atliekame montavimo darbus.

Išsamiau Grafinis objektas
Produktai

Mūsų darbų kategorijos

Projektai

Pamatykite mūsų įgyvendintus darbus

Metalinis vytis Metalinis vytis Išpjautas metalinis vytis
Įmonės naujienos

Gilesnis žvilgsnis į mūsų veiklą

2018 m. rugpjūčio 28 d. UAB „Lansmeta“ atšventė savo 15-ąjį gimtadienį, kurio metu simboliškomis dovanomis buvo padėkota ne tik visiems įmonės darbuotojams už pastangas ir darbą, bet ir kitiems prie įmonės gerovės prisidėjusiems asmenims. Šventė prasidėjo įmonės direktoriaus Dominyko Bernoto sveikinimo žodžiu ir padėkomis, po kurių sekė šventiniai pietūs ir pašnekesiai prie šventinio UAB „Lansmeta“ torto apie ateities planus ir lūkesčius.

Mumis pasitiki

Pasitikėkite ir Jūs