UAB LANSMETA

Nuo 2003 metų Klaipėdoje veikianti metalo apdirbimo ir inžinierinių sprendimų skirtų pramonei kompanija. UAB Lansmeta - kokybiškas ir profesionalias metalo apdirbimo paslaugas teikianti įmonė, kuri per savo gyvavimo laikotarpį įgijo klientų pasitikėjimą ir tapo viena iš pirmaujančių vakarų Lietuvoje. Specializuojamės pramonei skirtos įrangos ir metalo konstrukcijų projektavime, gamyboje bei montavime.

Taip pat, atliekame įvairaus spektro metalo apdirbimo darbus, nuo vienos detalės iki pilno gaminio gamybos. Siūlome atskiras metalo apdirbimo paslaugas, jų kompleksą arba pilną gaminio pagaminimą. Mūsų pagrindinis prioritetas - gaminiai išsiskiriantys aukšta kokybe bei numatytų terminų laikymasis. Bendraujame tik su patikimais medžiagų ir komponentų tiekėjais, todėl visos naudojamos medžiagos ir komponentai yra sertifikuoti ir aukštos kokybės.

Mūsų misija

Būti pasitikėjimo vertais partneriais teikiant ilgaamžius, išskirtine kokybe išsiskiriančias gaminius, diegiant inovatyvius, aukšta kokybe ir konkurencinga kaina paremtus sprendimus maisto, chemijos ir kitoms pramonėms šakoms.

Mūsų vizija

Šiuolaikiškas ir modernus metalo apdirbimas pasitelkiant moderniausius tam skirtus įrankius ir įrengimus, kurie padėtų per kuo trumpiausią laiką pasiekti geriausių rezultatų už optimalią kainą.

Mūsų vertybės:

  • Sąžiningumas ir patikimumas. Įsipareigojame laikytis aukščiausių etikos ir kokybės standartų be jokių kompromisų;

  • Nuolatinis tobulėjimas. Atsiduodame darbui ir esame atviri naujovėms;

  • Profesionalumas. Esame orientuoti į aukščiausios kokybės paslaugų teikimą, nevengiame pateikti savų patarimų ir įžvalgų gamybos klausimais;

  • Atsakomybė. Jaučiame atsakomybę už savo veiksmus, darbuotojų gerovę ir poveikį aplinkai;

  • Pagarba žmogui.