Metalo detalių valcavimas

UAB Lansmeta turėdami šiuolaikines 4 velenų valcavimo stakles, savo klientams siūlo detalių iš metalo valcavimą. Metalo valcavimas tai lakštinių detalių šaltas formavimo būdas kuomet detalės yra išvalcuojamos (išlenkiamos) norimu spinduliu. Valcuojame visų rūšių metalus: nerūdijantį plieną, juoda plieną, aliuminį, žalvarį, varį. Šis metalo apdirbimo būdas yra pritaikomas įvairios paskirties gaminiams: talpų, specialių vamzdžių, apkabų, apsaugų ir kitų gaminių gamyboje.

Metalo kūgio valcavimas

Mūsų staklių galimybės leidžia ne tik valcuoti cilindrinės formos gaminius, bet taip pat turime galimybę valcuoti kūginės formos metalo gaminius. Tai labai aktualu, kai reikalingas didesnių išmatavimų kūginis perėjimas nei standartiniai esantys prekyboje. 

Metalinių kūgių valcavimas pasižymi kur kas sudėtingesniu gamybos procesu nei cilindrinių formų gaminių valcavimas. Tam reikia ne tik šiuolaikiškos ir pritaikytos įrangos, bet ir didelės patirties. Todėl dėl šių priežasčių savo klientams siūlome kūgių valcavimą patikėti mums.

Lansmeta metalo valcavimo techninės galimybės

4-ių velenų metalo valcavimo staklės leidžia visiškai išvengti liekamų technologinių galų, kai tuo tarpu valcuojant 3-jų velenų staklėmis yra neprispaudžiami lakšto galai ir lieka nesuvalcuotos vietos. Kad išvengti tokios situacijos/ problemos, yra naudojamos 4 velenų staklės ir atliekamas 'prebending' (privalcavimo) procesas, todėl suvalcuotas gaminys yra visiškai apvalus ir nereikalauja papildomo apdirbimo.

PARMIGIANI VBH 2600 / 8 Hydrotronic'' valcavimo staklių techniniai parametrai:

Velenų skaičius4
Max valcuojamas ilgis, mm2600
Min diametras cilindrui, mm235
Min diametras kūgiui (mažasis), mm350
Medžiagos storis, mm0,8-16