Įrangos ir metalo konstrukcijų montavimas

Norėdami būti lankstūs, savo klientams galime atlikti ne tik projektavimo ir gamybos darbus, tačiau taip pat ir montavimo bei kitus papildomus darbus. Dažnai, vykdant plačios apimties projektus, savo partneriams ir klientams atliekame darbus nuo A iki Z. T. y. vykdome projektavimo, derinimo, gamybos, pristatymo, montavimo, apmokymo ir techninės priežiūros darbus. Klientams tai leidžia būti ramiems ir užtikrintiems, kad visi projekto procesai bus maksimaliai sklandūs ir taupantys kliento kaštus.

UAB Lansmeta montuoja savo pagamintus gaminius tokius kaip: konvejeriai, verstuvai, metalo konstrukcijos, aptvėrimai, apsaugos ir kitus pagamintus gaminius. Sudėtingiems įrangos gaminiams pateikiame reikalingas dokumentacijas, sertifikatus ir atliekame mokymus.

Techninė įrangos priežiūra

Norėdami pateisinti aukščiausius kleintų lūkesčius, atliekame savo įrangos techninę priežiūrą tiek garantiniu tiek po garantiniu metu. Savo įrangos projektavimo ir gamybos patirtis leidžia puikiai išmanyti ir žinoti net mažiausius įrangos niuansus ir aptarnavimo taisyklės. Dėl šios priežasties yra taupomas klientų laikas bei kiti resursai, kurių reikėtų atliekant darbus pačiam arba samdant kitus rangovus.

Darbų sauga

Tiek savo gamyboje, tiek ir atliekant montavimo ar techninės priežiūros darbus didelį dėmesį skiriame saugiam darbui ir reikalavimų laikimuisi. Visi darbai pas užsakovą atlieka apmokytas, su darbų sauga supažindytas Lansmeta personalas. Mūsų darbuotojai turi visus reikalingus kvalifikaciją patvirtinančius pažymėjimus, tokius kaip: darbų saugos priežiūros, aukštalipių, suvirinimo ir autokrautuvo vairuotojo. Tai leidžia būti pasitikėjimo vertais partneriais.