Pramonės įrengimų projektavimas

Turėdami 20 metų patirtį, konsultuojame klientus, atliekame matavimus ir pasiūlome geriausiai kliento lūkesčius atitinkantį inžinierinį sprendimą. Projektuojame maisto, chemijos ir kitoms pramonėms skirtas įrangas arba jų grupes. Savo klientams siūlome: įvairių tipų konvejerius, verstuvus, dozatorius ir kitus įrengimus. Mūsų inžinierių komanda projektuoja SOLIDWORKS ir AutoCAD programomis. Atlikus projektavimo darbus pateikiame klientui 3D modelius ir kitus brėžinius, deriname techninius sprendimus ir atliekame projektų pakeitimus.

Metalo konstrukcijų pramonei projektavimas

Savo klientams siūlome ne tik pramoninių įrenginių, bet ir pramonėje naudojamų metalo konstrukcijų projektavimą. Galime suprojektuoti tiek mažų, tiek didelių gabaritų platformas, takus, laiptus, palipimus iš nerūdijančio plieno, aliuminio arba juodo plieno. Projektavimo darbus atliekame atsižvelgdami į klientų higienos ir darbų saugos reikalavimus. Pasiūlome optimaliausius ir pilnai klientų reikalavimus atitinkančius sprendimus.

Metalo gaminių projektavimas

Be pramonės įrengimų ir metalo konstrukcijų, taip pat atliekame įvairios paskirties pramonėje naudojamų metalo gaminių projektavimą. Galime suprojektuoti ir pagaminti: nestandartinius gaminius, apsaugas, stalus, įrenginių detales ir kt.