Specializuojamės pramoninės paskirties įrengimų, konstrukcijų ir gaminių projektavime ir gamyboje. Įvertinę klientų poreikius, pasiūlome geriausius sprendimus ir juos pateikiame 3D vizualizacijose ir brėžiniuose.

Skaityti daugiau

UAB Lansmeta specializuojasi įvairios paskirties pramonei skirtų nestandartinių gaminių ir konstrukcijų gamyboje. Savo klientams siūlome gamybą nuo nedidelės detalės iki sudėtingų įrenginių ar konstrukcijų gamybos.

Skaityti daugiau

Pjovimas vandeniu yra universaliausias ir plačiausias pjovimo būdas pjaunant lakštines medžiagas. Vandeniu su abrazyvo dalelėmis galime pjauti visų rūšių metalą, plastiką ir akmenį.

Skaityti daugiau

Lankstymas yra vienas iš dažniausiai naudojamų lakštinių metalų apdirbimo būdų. Lankstome nerūdijančio, juodo plieno, aliuminio ir kitų metalų detales. Turėdami aukštos kvalifikacijos specialistus ir 20 metų patirtį, užtikriname aukščiausią gaminių kokybę.

Skaityti daugiau

UAB Lansmeta turėdami šiuolaikines 4 velenų valcavimo stakles, savo klientams siūlo detalių iš metalo valcavimą. Metalo valcavimas tai lakštinių detalių šaltas formavimo būdas kuomet detalės yra išvalcuojamos (išlenkiamos) norimu spinduliu.

Skaityti daugiau

Vamzdžių ir profilių valcavimas yra dar viena apdirbimo technologijų. Šiuo apdirbimo metodu galima išgauti metalinių vamzdžių ir profilių lenktas formas, kurių spindulys yra ne mažesnis kaip 6 kartai valcuojamo ruošinio diametro.

Skaityti daugiau

Vamzdžių lankstymas, tai dar vienas vamzdinių medžiagų apdirbimo metodas. Šis metodas nuo valcavimo skiriasi tuo, kad lenkiamas spindulys yra fiksuotas pagal lenkimo matricą ir lenkimo spindulys yra kur kas mažesnis už valcavimo metu gaunamą spindulį.

Skaityti daugiau

Norėdami būti lankstūs, savo klientams galime atlikti ne tik projektavimo ir gamybos darbus, tačiau savo įgyvendintus projektus pristatome klientui ir esant poreikiui atliekame montavimo darbus.

Skaityti daugiau